ارسال پست زمان بندی شده در اینستاگرام

فروردین ۸, ۱۳۹۸ | ۸:۱۶ ق.ظ 0 دیدگاه

ارسال پست زمان بندی شده در اینستاگرام

 

جالب است که بدانید راه هایی برای ارسال پست زمان بندی شده در اینستاگرام وجود دارد. شما می توانید از این راهکار ها در مواقعی که نمی خواهید فالور هایتان را با ارسال چندین پست هم زمان خسته کنید استفاده کنید. حتی برای زمان هایی که می خواهید تصاویری را از روی هارد درایو و URL ارسال نمایید این راه ها کاربردی هستند. اگر می خواهید با این روش ها آشنا شوید در ادامه با مشاوره اینستاگرام آرش ماهر در حوزه اینستاگرام مارکتینگ همراه باشید.

 

 

همان طور که می دانید اینستاگرام عملکرد بسیار سخت گیرانه ای در زمینه برقرار کردن ارتباط دیگر اپ ها با پلتفرم خودش دارد. به همین خاطر است که اپلیکیشن های معدودی هستند که با کیفیتی عالی، کار ارسال پست زمان بندی شده در اینستاگرام را انجام دهند. اما به طور معمول، ای پی آی های فیس بوک و توییتر، راه را برای انجام هر کاری توسط اپ های واسطه باز گذاشته اند. شاید برخی مواقع مشکل ساز باشد اما به صورت کلی می توان گفت که این یکی از ویژگی های مثبت اینستاگرام می باشد که اجازه دسترسی سایر اپ ها را به حداقل رسانده است. ممکن است یکی از دلایلی که تا به حال غنی از محتوایی برند محور به شکل آزار دهنده نشده است همین باشد.

 

روش های ارسال پست زمان بندی شده برای افرادی که دارای اکانت هایی با چندین هزار فالور هستند و در حوزه اینستاگرام مارکتینگ فعالیت می کنند بسیار کاربردی می باشد. به خصوص هنگامی که اکانت های زیادی داشته باشید و تعداد زیادی عکس برای پست کردن آماده کرده باشید. در ادامه سرویس هایی را برای راحت تر کردن کار شما معرفی خواهیم کرد که مدیریت زمان بندی ارسال پست از ساده ترین کار های آن ها می باشد.

 

محدودیت های اینستاگرام

اینستاگرام اپلیکیشنی هیجان انگیز با قابلیت هایی ویژه می باشد. اما در مقابل این ویژگی ها، محدودیت هایی نیز دارد. برای مثال به هیچ عنوان به شما اجازه نمی دهد که پست هایی را که برای ارسالشان در اینستاگرام توسط اپلیکیشن های واسطه زمان بندی کرده اید، توسط خود اپ پست شود. یعنی در انتها این خود شما هستید که باید تصاویر را پست کنید و وظیفه ی اپلیکیشن، تنها یادآوری زمان آن می باشد.

 

ارسال خودکار تصویر

در ابتدا لازم است به شما تذکر دهم که مراقب برخی شرکت های گول زننده که ادعاهایی مانند توانایی ارسال پست به جای کاربران اینستاگرام دارند، باشید. ممکن است توانسته باشند با استفاده از شبیه سازها و نرم افزارهای داخلی این کار را انجام دهند. اما اینستاگرام به زودی جلوی فعالیت این اپ ها را خواهد گرفت و احتمال دارد اکانت هایی را که از این اپلیکیشن ها استفاده کرده اند حذف کند.

 

زمان بندی ارسال پست ها توسط بهترین برنامه ها

همان طور که تا این جا متوجه شدید منظور از زمان بندی ارسال تصویر ها همان یاد آوری ارسال توسط اپ می باشد. در ادامه با چند تا از بهترین اپلیکیشن هایی که این امکان را دارند آشنا می شوید.

 

Buffer

اپلیکیشنی عالی که به شما این امکان را می دهد که زمانی را برای ارسال پست به بسیاری از شبکه های اجتماعی به خصوص در اینستاگرام مشخص نمایید. با استفاده از اکانت رایگان آن توانایی زمان بندی برای ده پست در هر شبکه اجتماعی را دارید. اما برای زمان بندی تعداد پست های بیش تر لازم است یک حساب کاربری پولی برای خودتان دریافت نمایید. برای این که ویدئو یا تصویری را برای ارسال، زمان بندی کنید باید ابتدا آن را در Buffer  آپلود کرده و سپس متنی را که برای کپشن انتخاب کرده اید بنویسید. پس از این که آن را زمانی را مشخص کردید منتظر بمانید تا هنگام فرا رسیدن ارسالش، نوتیفیکیشنی از اپ برایتان فرستاده شود. با لمس آن، پست در قسمت ویرایش اینستاگرام باز می شود. حالا با اعمال تغییرات نهایی و تگ کردن اشخاص، آن را ارسال نمایید.

 

Publish

شاید در قبلا با این برنامه با نام TakeOff آشنا شده باشید. این برنامه در وب، IOS، اندروید و اکستنشن کروم بالای ۱ میلیون کاربر دارد و عملکردی مانند Buffer دارد. شما تنها می توانید زمان ارسال پست های اینستاگرام و توییتر را مشخص کنید.

برای این که بخواهید ارسال تصویر یا ویدئویی را در آن زمان بندی کنید، پست را در آن آپلود کرده و بستر انتشار آن را مشخص می کنید. حالا می توانید پستی که انتخاب کرده اید را همان موقع ارسال کنید. می توانید زمانی را که مدنظر دارید برایش تعیین کنید و یا اجازه دهید Publish برای شما تایمی را تعیین کند. این برنامه ادعا می کند زمانی که به انتخاب خودش پستی را ارسال می کند، همان لحظه ای می باشد که تعداد بیش تری از فالور های شما آنلاین می باشند.

با فرا رسیدن تایم ارسال پست، یک نوتیفیکیشن برای شما فرستاده می شود. آن را در حساب مدنظر خود در اینستاگرام باز می کنید. پس از پیست کردن کپشنی که به صورت خودکار در کلیپ بورد کپی شده و اعمال تغییرات نهایی آن را ارسال می کنید.

 

Later

به طور معمول افراد حرفه ای در حوزه اینستاگرام مارکتینگ از این پلتفرم استفاده می کنند. برنامه Later در دو نسخه رایگان و پولی موجود است. در نسخه رایگان آن می تواند در هر ماه تعداد سی پست دا ارسال کنید. کارکرد آن مانند دیگر برنامه های معرفی شده است و شما می توانید با زمان بندی چندین پست، بعد از مدتی به آن ها رسیدگی کنید.

 

HootSuite

سایتی حرفه ای جهت مدیریت شبکه های اجتماعی که توسط ده میلیون کاربر استفاده می شود. با اکانت رایگان آن توانایی مدیریت ده حساب کاربری در شبکه های اجتماعی مختلف شامل اینستاگرام را دارید.

عملکرد آن در انتشار پست های زمان بندی شده مشابه سایر اپلیکیشن ها است. اما باید ابتدا وارد اکانت خود شده، پروفایل اینستاگرام را به داشبوردتان بیفزایید. به اپ آن اجازه دهید که برایتان نوتیفیکیشن ارسال کند. حالا زمان مورد نظرتان را برای ارسال انتخاب کنید.

همه این اپلیکیشن های کاربردی به شما در زمان بندی ارسال پست کمک می کنند. حالا با توجه به مقدار مبلغی که می توانید برای هر یک بپردازید یکی از آن ها را انتخاب کنید. هر یک از آن ها ویژگی های خاص خود را دارند که اگر بخواهید در این زمینه حرفه ای تر عمل کنید می توانید از مشاوره های اینستاگرام آرش ماهر استفاده کنید. این گونه می توانید تلاشتان را بر مبنای جذب افراد بیش تری به پست های اینستاگرام خود قرار دهید.

-----
نظرات نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.