نرم افزارهای افزایش فالوور اینستاگرام

فروردین ۲۰, ۱۳۹۸ | ۱۲:۲۲ ب.ظ 0 دیدگاه

اینستاگرام را باید محبوب ترین شبکه ی اجتماعی در دنیا و ایران دانست که این محبوبیت و کارایی با به وجود آمدن مشکلات تلگرام و بحث فیلترینگ آن دو چندان شد. قدرت و دارایی هر کسی که در اینستاگرام فعالیت می کند را می توان دنبال کننده های آن دانست. به همین دلیل یکی از مهم ترین مسئله هایی که در این شبکه اجتماعی برای کسب و کار ها یا افرادی که قصد دارند از این راه پول به دست بیاورند و یا تبلیغات کنند، افزایش فالوور اینستاگرام است.

اهمیت این موضوع باعث شده تا راه های بسیار زیادی برای انجام این کار به وجود بیاد. یکی از سریع ترین راه هایی که وجود دارد تا تعداد دنبال کننده های خودتان را بالا ببرید، استفاده از برنامه های افزایش فالوور اینستاگرام است. در این مطلب لازم دانستیم تا در مورد این نرم افزار ها بیشتر صحبت کنیم و تعدادی از بهترین نرم افزار های افزایش فالوور واقعی و رایگان را به شما معرفی کنیم.

 

نرم افزار افزایش فالوور اینستاگرام

همانطور که گفتیم راه های درست و اصولی زیادی وجود دارد که شما با انجام دادن آن ها می توانید فالوور های خودتان را به شکل واقعی افزایش دهید. اما ربات ها و نرم افزار هایی هم هستند که این کار را برای شما سریع تر انجام می دهند. استفاده از این ابزار ها به صورت همیشگی پیشنهاد داده نمی شود و به شما پیشنهاد می کنیم که آن ها را در ابتدای فعالیت خود به کار ببرید تا زیر ساخت های پیج شما برای شروع کار حرفه ای و اصولی که قرار هست انجام بدید، سریع شکل بگیرد.

 

نرم افزار افزایش هدفمند فالوور نینجا‌گرام

اولین نرم افزاری که می خواهیم به شما معرفی کنیم یکی از بهترین اپ های افزایش فالوور به حساب می آید. نرم افزار نیجا‌گرام. اپی که بهترین قابلیتی که دارد هدفمند بودن آن در جذب دنبال کننده است. ارزش جذب فالوور هدفمند در بازاریابی اینستاگرام و بالا بردن درآمد شما از طریق تبلیغات در اینستاگرام برای همه کاملا روشن و واضح هست که میتوان از طریق این اپ به آن دست پیدا کرد.

نینجا‌گرام در خارج از کشور پولی هست و برای دانلود آن باید لینک را خریداری کنید. اما در ایران به راحتی آن را می توانید رایگان دانلود کنید چون کرک شده است.

به روز رسانی های جدید اینستاگرام و تغییر الگوریتم های آن باعث شده تا در استفاده از این نرم افزار مشکلات زیادی به وجود آید. بلاک شدن و از کار افتادن اپلیکیشن یکی از مشکلاتی هست که برای کاربر ها بسیار رخ داده است.

بحث دیگر امنیت آن هست. از آن جایی که برنامه کرک شده، پس امنیت نرم افزار اصلی را نداره. به همین خاطر باید در استفاده از آن کاملا مراقب بود تا دچار مشکل نشویم.

 

اپلیکیشن کافه اینستا

کافه اینستا اپی هست که درصد کمی از فالوور هایی که برای شما می گیرد واقعی هست. این درصد بسیار پایین هست. به طور میانگین اگر هزار فالوور از طریق کافه اینستا به دست آوردید، پست شما حداکثر هفتاد تا لایک می خورد که عدد تقریبا پایینی به حساب می آید.

مشکل بعدی آن سرور ضعیف کافه اینستا است که دلیل آن هم بالا بودن تعداد نصب و عدم توانایی توسعه دهندگان آن برای فراهم آوردن سروری قدرتمند است. بلاک شدن هم مشکل دیگه ای هست که مثل نینجا‌گرام وجود دارد. پایین آوردن سرعت فرآیند کاری نرم افزار یکی از راهکار هایی هست که پیشنهاد می شود و می تواند تا حدودی این مشکلات را بر طرف نماید.

 

لایک‌، ویو‌ فالوور بگیر اینستاگرام

لینک این نرم افزار در برنامه کافه بازار وجود دارد و با وجود اینکه اسم خوبی ندارد ولی می تواند شما را در رساندن به هدفتان کمک زیادی بکند.

 

ربات اینستاگرام

ربات های اینستاگرام می توانند خیلی مفید تر و بهتر و از نرم افزار های افزایش فالوور اینستاگرام عمل کنند. کار کردن با آن ها ساده تر است و همچنین قدرت، سرعت و بازدهی بالا تری نسبت به ابزار های دیگر طبق تجربه دارند.

سایت ها و کانال های زیادی هم هستند که این ربات ها را در اختیار شما قرار می دهند. کافیست که در هر کدام از آن ها ثبت نام کنید و آیدی و مشخصات پیجتان را وارد کنید. بقیه کار ها را ربات برای شما انجام می دهد. هر کاری که بخواهید. افزایش فالوور اینستاگرام، افزایش لایک و ویو پست، کامنت خودکار، دایرکت خودکار و … .

البته باید گفت که برای ثبت نام و استفاده از این ربات ها خیلی از سایت ها هزینه اشتراک می گیرند که واقعا نسبت به درآمد و موفقیتی که می توانید با استفاده از این ابزار ها به دست آورید، نا‌چیز است.

طریقه کار کردن این ربات هم معمولا اینگونه هست که شما با وارد کردن هشتگ ها و پیج های مورد نظرتان، باعث می شوید که این ربات ها به دنبال فالوور های آن ها رفته و با درخواست فالوو کردن باعث دیده شدن پیج شما می شوند. تعداد زیادی از این افراد که به آن ها درخواست داده شده است فالو بک می دهند و اینگونه می توانید تعداد دنبال کننده های خود را افزایش دهید. قابلیت آنفالو خودکار هم وجود دارد تا پس از مدتی که فالوور های شما بیشتر شدند، افرادی که به آن ها ریکوئست داده اید و آن ها قبول کردند را برایتان آنفالو کند.

فایده ای که این ربات ها دارند راحتی آن هاست و این که خودشان تمامی کار ها را به صورت خودکار و طبق دستور شما انجام می دهند. دیگر لازم نیست تا وقت و زمان خود را با لایک کردن پست های دیگران و جمع کردن سکه برای افزایش فالوور در نرم افزار های مشابه هدر دهید.

 

نکته مهم :

با توجه به آپدیت های اخیر اینستاگرام و ارتقا هوش مصنوعی و الگوریتم های آن، استفاده از ربات ها در حال حاضر توصیه نمی شود. چون در مدت زمان کمی ربات شما شناسایی شده و صفحه تان بسته می شود.

در استفاده از ربات ها باید خیلی دقت شود تا هم ربات بهتری انتخاب شود و هم استراتژی فعالیت درستی را در ربات تنظیم کنید.

 

برای آن که بتوانید در اینستاگرام موفق ظاهر شوید و از آن کسب درآمد کنید، لازم است وقت و انرژی قابل قبولی را بگذارید. با تولید محتوای اصولی و بازاریابی درست، راه خود را برای رسیدن به اهداف خودتان آسان تر و هموار تر کنید.

---
نظرات نظر شما پس از تایید نمایش داده می شود

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.